KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8928247
nr 892 8247
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Blandteknik, Stig Fyring (f. 1934), Fyr, signerad, motivet: 19x31
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 maj 2014
kl 19:19:41
900 kr
1.000 kr
900 kr
1.200 kr
1.200 kr